Din varukorg är tom.
Brun Stål
Artikelnummer: 1001--1305494-MABIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 cm |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 150 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1305494-MABIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 cm |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 150 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde |