Din varukorg är tom.
Svart Stål
Artikelnummer: 1001--1101813-COLIE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 19,00 × 43,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 43 |
| Bredd (total) | 19 |
| Djup (total) | 19 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1101813-COLIE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 19,00 × 43,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 43 |
| Bredd (total) | 19 |
| Djup (total) | 19 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |