Din varukorg är tom.
Beige Furu 105x105x37 cm
Artikelnummer: 1001--1022220-MAVI-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 105,00 × 37,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material (dominerande) | Tall |
| Höjd (total) | 37 |
| Bredd (total) | 105 |
| Djup (total) | 105 |
| Höjd (sits) | 37 |
| Bredd (sits) | 105 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffmodul |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1022220-MAVI-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 105,00 × 37,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material (dominerande) | Tall |
| Höjd (total) | 37 |
| Bredd (total) | 105 |
| Djup (total) | 105 |
| Höjd (sits) | 37 |
| Bredd (sits) | 105 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Soffmodul |
| Användningsområde |