Din varukorg är tom.
Mörkgrå Stengods 18×17 cm
Artikelnummer: 1001--1055160-SANE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 17,00 cm |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 17 |
| Diameter | 18 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1055160-SANE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 17,00 cm |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 17 |
| Diameter | 18 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |