Din varukorg är tom.
Beige Stengods 16×13 cm
Artikelnummer: 1001--1729840-DAPNE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Mått | ⌀16 |
| Höjd (total) | 13 |
| Diameter | 16 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1729840-DAPNE-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13,00 cm |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Mått | ⌀16 |
| Höjd (total) | 13 |
| Diameter | 16 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |