Din varukorg är tom.
Brun Akacia 90x100x70 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1208072-DARIALOUN-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 29,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Brun, vit |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | vit |
| Material | Acacia, Skum, Polyester |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 90x100x70 |
| Höjd (total) | 70 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 92 |
| Höjd (sits) | 16 |
| Bredd (sits) | 58 |
| Djup (sits) | 64 |
| Vikt (netto) | 29 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1208072-DARIALOUN-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 29,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Brun, vit |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | vit |
| Material | Acacia, Skum, Polyester |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 90x100x70 |
| Höjd (total) | 70 |
| Bredd (total) | 100 |
| Djup (total) | 92 |
| Höjd (sits) | 16 |
| Bredd (sits) | 58 |
| Djup (sits) | 64 |
| Vikt (netto) | 29 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |