Din varukorg är tom.
Natur Teak
Artikelnummer: 1001--4441185-KENYA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 14,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 75,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 80 |
| Höjd (sits) | 40 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 44 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Material (sits) | Teak |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--4441185-KENYA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 14,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 75,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 80 |
| Höjd (sits) | 40 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 44 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Material (sits) | Teak |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |