Din varukorg är tom.
Vit Akacia 73x79x57 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-2104014-ASTA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 79,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, sits | Vitkalkad |
| Material | Akacia |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 73x79x57 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 23 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 35 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-2104014-ASTA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 79,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, sits | Vitkalkad |
| Material | Akacia |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Mått | 73x79x57 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 23 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 35 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |