Din varukorg är tom.
Grå Rep 85x78x73 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-9317014-LINDOS-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 8,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Polyester Rep, Stål |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 85x78x73 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 73 |
| Djup (total) | 85 |
| Höjd (sits) | 32 |
| Bredd (sits) | 52 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-9317014-LINDOS-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 8,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 × 78,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Polyester Rep, Stål |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 85x78x73 |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 73 |
| Djup (total) | 85 |
| Höjd (sits) | 32 |
| Bredd (sits) | 52 |
| Djup (sits) | 60 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |