Din varukorg är tom.
Natur Teak 55 x73 x88 cm
Artikelnummer: 1001-6056444-RIBBONLOU-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 9,84 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 55*73*88 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 55 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Teak |
Artikelnummer: 1001-6056444-RIBBONLOU-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 9,84 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 55*73*88 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 73 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 55 |
| Djup (sits) | 54 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Teak |