Din varukorg är tom.
Svart Plast
Artikelnummer: 1001--1104523-FERN-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,00 × 22,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Plast |
| Höjd (total) | 22 |
| Bredd (total) | 12 |
| Djup (total) | 12 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1104523-FERN-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 12,00 × 22,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Plast |
| Höjd (total) | 22 |
| Bredd (total) | 12 |
| Djup (total) | 12 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |