Din varukorg är tom.
Svart Stål
Artikelnummer: 1001--1009863-TERN-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 34,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 34 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1009863-TERN-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 34,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Plast, Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 34 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |