Din varukorg är tom.
Offwhite Stengods ⌀24 cm
Artikelnummer: 1001--1123670-CENT-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 24,00 × 33,00 cm |
| Färger | Off-white |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Höjd (total) | 33 |
| Bredd (total) | 24 |
| Längd (total) | 24 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1123670-CENT-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 24,00 × 33,00 cm |
| Färger | Off-white |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Höjd (total) | 33 |
| Bredd (total) | 24 |
| Längd (total) | 24 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |