Din varukorg är tom.
Svart Stål
Artikelnummer: 1001--1101279-MORIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 3,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 52,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 52 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1101279-MORIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 3,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 52,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 52 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |