Din varukorg är tom.
Svart Stengods ⌀18 cm
Artikelnummer: 1001--1009597-ALLIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,43 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 36,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 36 |
| Diameter | 18 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1009597-ALLIS-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,43 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 36,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Mått | ⌀18 |
| Höjd (total) | 36 |
| Diameter | 18 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |