Din varukorg är tom.
Svart Stål
Artikelnummer: 1001--1109243-RUBU-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 26,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 26 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1109243-RUBU-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 26,00 cm |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material (dominerande) | Stål |
| Höjd (total) | 26 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |