Din varukorg är tom.
Vit Stål 50×120 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18081201-STAAL-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | 50×120 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 50 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18081201-STAAL-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | 50×120 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 50 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 10 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |