Din varukorg är tom.
Svart ⌀40 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15009020-LAWTONSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 4,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀40 |
| Höjd (total) | 55 |
| Diameter | 40 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 25 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15009020-LAWTONSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 4,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀40 |
| Höjd (total) | 55 |
| Diameter | 40 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 25 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |