Din varukorg är tom.
Brun 60 x51 x75 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15016800-SIMRISHAMN-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 8,72 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Brun |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 60*51*75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, ben | Stål |
| Material, kuddfodral (sits) | PU |
Artikelnummer: 1001-15016800-SIMRISHAMN-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 8,72 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Brun |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 60*51*75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, ben | Stål |
| Material, kuddfodral (sits) | PU |