Din varukorg är tom.
Natur 40x140x80 cm
Artikelnummer: 1001-20065107-LILLEHAMME-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 35,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 80,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 40x140X80 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 36 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-20065107-LILLEHAMME-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 35,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 80,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 40x140X80 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 36 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |