Din varukorg är tom.
Ljusgrå Stål 80×100 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18078205-BAKAL-S
Kategori: Skåp
| Vikt | 18,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 80×100 |
| Höjd (total) | 100 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Skåp |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18078205-BAKAL-S
Kategori: Skåp
| Vikt | 18,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 100,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 80×100 |
| Höjd (total) | 100 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Skåp |
| Användningsområde |