Din varukorg är tom.
Svart 90×90 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15009120-LENOXSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 24,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 90,00 × 30,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 90×90 |
| Höjd (total) | 30 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 90 |
| Vikt (netto) | 25 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15009120-LENOXSO-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 24,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 90,00 × 30,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 90×90 |
| Höjd (total) | 30 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 90 |
| Vikt (netto) | 25 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |