Din varukorg är tom.
Svart Faner 60×120 cm
Artikelnummer: 1001-18104188-DIPPSOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 10,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 47,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Svart guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål, faner |
| Material (dominerande) | Faner |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 47 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18104188-DIPPSOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 10,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 47,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Svart guld |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål, faner |
| Material (dominerande) | Faner |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 60×120 |
| Höjd (total) | 47 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |