Din varukorg är tom.
Greige 45x120x60 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15009180-RISESOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Greige, Ljusbrun |
| Färg (dominerande) | Greige |
| Färg, ben | Greige |
| Färg, bordsskiva | Ljusbrun |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 45x120x60 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15009180-RISESOFA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 120,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Greige, Ljusbrun |
| Färg (dominerande) | Greige |
| Färg, ben | Greige |
| Färg, bordsskiva | Ljusbrun |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 45x120x60 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 120 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |