Din varukorg är tom.
Svart Stål ⌀100 cm
Artikelnummer: 1001-54000088-WESTENDX-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 30,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | ⌀100 |
| Höjd (total) | 40 |
| Diameter | 100 |
| Vikt (netto) | 31 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-54000088-WESTENDX-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 30,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Stål |
| Mått | ⌀100 |
| Höjd (total) | 40 |
| Diameter | 100 |
| Vikt (netto) | 31 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |