Din varukorg är tom.
Svart Stål 70×180 cm
Artikelnummer: 1001-15631208-NETTSHELF-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 24,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 180,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 70×180 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 35 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 24 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15631208-NETTSHELF-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 24,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 180,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 70×180 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 35 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 24 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |