Din varukorg är tom.
Svart Järn 63×122 cm
Artikelnummer: 1001-30051100-LYONWALL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 7,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 122,00 × 63,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 63×122 |
| Höjd (total) | 63 |
| Bredd (total) | 122 |
| Djup (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30051100-LYONWALL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 7,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 122,00 × 63,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 63×122 |
| Höjd (total) | 63 |
| Bredd (total) | 122 |
| Djup (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 15 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |