Din varukorg är tom.
Svart Stål 180×80 cm
Artikelnummer: 1001--1005814-PORTO SEGURO-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 180,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 180×80 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1005814-PORTO SEGURO-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 20,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 180,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 180×80 |
| Höjd (total) | 180 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 35 |
| Vikt (netto) | 20 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |