Din varukorg är tom.
Ljusgrå Stål 85×190 cm
Artikelnummer: 1001-18069255-BAKALCOVE-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 46,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 190,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×190 |
| Höjd (total) | 190 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 41 |
| Vikt (netto) | 46 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18069255-BAKALCOVE-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 46,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 190,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×190 |
| Höjd (total) | 190 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 41 |
| Vikt (netto) | 46 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |