Din varukorg är tom.
Brun 262x300x300 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1155222-NAXOSUMBR-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 262,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN, Natur |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material | Bok, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 262x300x300 |
| Höjd (total) | 262 |
| Bredd (total) | 300 |
| Djup (total) | 300 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1155222-NAXOSUMBR-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 15,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 262,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN, Natur |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material | Bok, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 262x300x300 |
| Höjd (total) | 262 |
| Bredd (total) | 300 |
| Djup (total) | 300 |
| Vikt (netto) | 15 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |