Din varukorg är tom.
Svart ⌀330 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-2091333-NYPO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 330,00 × 258,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀330 |
| Höjd (total) | 258 |
| Bredd (total) | 330 |
| Djup (total) | 330 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-2091333-NYPO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 11,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 330,00 × 258,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀330 |
| Höjd (total) | 258 |
| Bredd (total) | 330 |
| Djup (total) | 330 |
| Vikt (netto) | 11 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |