Din varukorg är tom.
Sofia Soffa – Svart / Beige Manchester Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15581995-SOFIA-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 48,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 260,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Dun, Fiber, Skum, Plywood, Polyester Manchester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester manchester |
| Mått | 86x86x260 |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 260 |
| Djup (total) | 86 |
| Vikt (netto) | 48 |
| Viktkapacitet | 390 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Höjd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 60 |
Artikelnummer: 1001-15581995-SOFIA-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 48,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 260,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Dun, Fiber, Skum, Plywood, Polyester Manchester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester manchester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester manchester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester manchester |
| Mått | 86x86x260 |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 260 |
| Djup (total) | 86 |
| Vikt (netto) | 48 |
| Viktkapacitet | 390 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Höjd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 60 |