Din varukorg är tom.
Palmetto – Paraply m. tilt- Vit – – 270cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-2094480-PALMETTO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Aluminium, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀270 |
| Höjd (total) | 250 |
| Diameter | 270 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-2094480-PALMETTO-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 250,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Aluminium, plast, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | ⌀270 |
| Höjd (total) | 250 |
| Diameter | 270 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |