Din varukorg är tom.
Svart Stål 130x163x204 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1017408-MUSSEHAMM-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 27,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 204,00 × 163,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Polyester, stål, textilen |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PVC, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Mått | 130x163x204 |
| Höjd (total) | 163 |
| Bredd (total) | 204 |
| Djup (total) | 130 |
| Bredd (sits) | 132 |
| Djup (sits) | 44 |
| Vikt (netto) | 28 |
| Viktkapacitet | 360 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Verandagunga |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1017408-MUSSEHAMM-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 27,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 204,00 × 163,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Polyester, stål, textilen |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PVC, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Mått | 130x163x204 |
| Höjd (total) | 163 |
| Bredd (total) | 204 |
| Djup (total) | 130 |
| Bredd (sits) | 132 |
| Djup (sits) | 44 |
| Vikt (netto) | 28 |
| Viktkapacitet | 360 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Verandagunga |
| Användningsområde |