Din varukorg är tom.
Vit Trä 115x315x120 cm
Artikelnummer: 1001-7216339L-HEDVIGHAN-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 22,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 315,00 × 315,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Trä |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 115x315x120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 315 |
| Djup (total) | 115 |
| Längd (total) | 315 |
| Bredd (sits) | 200 |
| Djup (sits) | 115 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-7216339L-HEDVIGHAN-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 22,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 315,00 × 315,00 × 120,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Trä |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 115x315x120 |
| Höjd (total) | 120 |
| Bredd (total) | 315 |
| Djup (total) | 115 |
| Längd (total) | 315 |
| Bredd (sits) | 200 |
| Djup (sits) | 115 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |