Din varukorg är tom.
Svart 200×140 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-7211348-MARBELLA-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 140,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Acacia, bomull, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 200×140 |
| Bredd (total) | 140 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-7211348-MARBELLA-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 6,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 140,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Acacia, bomull, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 200×140 |
| Bredd (total) | 140 |
| Längd (total) | 200 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |