Din varukorg är tom.
Svart Stål 94×58 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1019408-LEXIHANGI-S
Kategori: Hängstol
| Vikt | 4,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 94,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Polyester, stål, flätad |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 94×58 |
| Höjd (total) | 94 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 58 |
| Höjd (sits) | 16 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 12 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Hängstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1019408-LEXIHANGI-S
Kategori: Hängstol
| Vikt | 4,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 58,00 × 94,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Polyester, stål, flätad |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 94×58 |
| Höjd (total) | 94 |
| Bredd (total) | 58 |
| Djup (total) | 58 |
| Höjd (sits) | 16 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 12 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Hängstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |