Din varukorg är tom.
Mörkgrå Aluminium ⌀300 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1022111L-LEEDSUMBR-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 293,00 × 264,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | ⌀300 |
| Höjd (total) | 264 |
| Bredd (total) | 293 |
| Djup (total) | 293 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-1022111L-LEEDSUMBR-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 293,00 × 264,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, MÖRKGRÅ |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | ⌀300 |
| Höjd (total) | 264 |
| Bredd (total) | 293 |
| Djup (total) | 293 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |