Din varukorg är tom.
Svart Aluminium ⌀350 cm
Artikelnummer: 1001-7016308L-LEEDS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | ⌀350 |
| Höjd (total) | 270 |
| Diameter | 345 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-7016308L-LEEDS-S
Kategori: Parasoll
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 270,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Mått | ⌀350 |
| Höjd (total) | 270 |
| Diameter | 345 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Parasol |
| Användningsområde |