Din varukorg är tom.
Natur Akacia 46x40x136 cm
Artikelnummer: 1001-6020001-HOLMBECKB-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 136,00 × 46,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | svart |
| Material | Acacia, stål |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 46x40x136 |
| Höjd (total) | 46 |
| Djup (total) | 40 |
| Längd (total) | 136 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 40 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 360 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6020001-HOLMBECKB-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 9,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 136,00 × 46,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | svart |
| Material | Acacia, stål |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 46x40x136 |
| Höjd (total) | 46 |
| Djup (total) | 40 |
| Längd (total) | 136 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 40 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 360 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde |