Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 84x125x60 cm
Artikelnummer: 1001--1003229-ELVAS-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 6,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 125,00 × 84,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 84 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 120 |
| Djup (sits) | 45 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1003229-ELVAS-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 6,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 125,00 × 84,00 cm |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 84 |
| Djup (total) | 60 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 120 |
| Djup (sits) | 45 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Användningsområde |