Din varukorg är tom.
Guld Teak 89x62x100 cm
Artikelnummer: 1001-2027444-GHANAFO-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 13,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 89,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, sits | Guld |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 89x62x100 |
| Höjd (total) | 89 |
| Djup (total) | 62 |
| Längd (total) | 100 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 62 |
| Djup (sits) | 62 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | |
| Bredd (total) | 100 |
| Material (sits) | Teak |
Artikelnummer: 1001-2027444-GHANAFO-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 13,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 89,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, sits | Guld |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 89x62x100 |
| Höjd (total) | 89 |
| Djup (total) | 62 |
| Längd (total) | 100 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 62 |
| Djup (sits) | 62 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | |
| Bredd (total) | 100 |
| Material (sits) | Teak |