Din varukorg är tom.
Beige Stål 78x180x55 cm
Artikelnummer: 1001--1028819-LINA-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 20,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 78,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, sits | beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 51 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1028819-LINA-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 20,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 78,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | Beige |
| Färg, sits | beige |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Höjd (total) | 78 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 51 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |