Din varukorg är tom.
Vit 120x70cm cm
Artikelnummer: 1001-6112001-TAPAZSWIN-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 3,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Bomull polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 47% polyester, 36% bomull, 11% viskos 6% andra fibrer |
| Mått | 120x70cm |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 120 |
| Bredd (sits) | 70 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Verandagunga |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6112001-TAPAZSWIN-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 3,10 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Bomull polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 47% polyester, 36% bomull, 11% viskos 6% andra fibrer |
| Mått | 120x70cm |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 120 |
| Bredd (sits) | 70 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Verandagunga |
| Användningsområde |