Din varukorg är tom.
Svart 48x200x180 cm
Artikelnummer: 1001-9569888-GORDODOUB-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 13,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 180,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Polyester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 48x200x180 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 180 |
| Längd (total) | 200 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde | |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Djup (total) | 200 |
| Höjd (sits) | 48 |
Artikelnummer: 1001-9569888-GORDODOUB-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 13,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 180,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Polyester, stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 48x200x180 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 180 |
| Längd (total) | 200 |
| Bredd (sits) | 180 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde | |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Djup (total) | 200 |
| Höjd (sits) | 48 |