Din varukorg är tom.
Vit 200x 150 cm
Artikelnummer: 1001-6116001-ANINIHAMM-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 3,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 150,00 × 2,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Bomull polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 47% polyester, 36% bomull, 11% viskos 6% andra fibrer |
| Mått | 200X 150 |
| Höjd (total) | 2 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 200 |
| Längd (total) | 300 |
| Höjd (sits) | 2 |
| Bredd (sits) | 150 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6116001-ANINIHAMM-S
Kategori: Hammock
| Vikt | 3,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 300,00 × 150,00 × 2,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | vit |
| Material | Bomull, polyester, trä |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, tyg | Bomull polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 47% polyester, 36% bomull, 11% viskos 6% andra fibrer |
| Mått | 200X 150 |
| Höjd (total) | 2 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 200 |
| Längd (total) | 300 |
| Höjd (sits) | 2 |
| Bredd (sits) | 150 |
| Djup (sits) | 200 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Hängmatta |
| Användningsområde |