Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 85x50x57 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001--1006369-GUARDA-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 2,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 85,00 cm |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | svart |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 85 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 40 |
| Djup (sits) | 42 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Produkttyp | Caféstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1006369-GUARDA-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 2,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 85,00 cm |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | svart |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Höjd (total) | 85 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 40 |
| Djup (sits) | 42 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Produkttyp | Caféstol |
| Användningsområde |