Din varukorg är tom.
Vit 84x86x200 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18045000-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | vit |
| Material | Fiber, Skum, Plywood, Polyester Teddy, Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Teddy i polyester |
| Material, tyg (sammans.) | Teddy i 100% polyester |
| Mått | 84x86x200 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18045000-BOOM-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 39,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 203,00 × 84,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | vit |
| Material | Fiber, Skum, Plywood, Polyester Teddy, Stål |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Teddy i polyester |
| Material, tyg (sammans.) | Teddy i 100% polyester |
| Mått | 84x86x200 |
| Höjd (total) | 84 |
| Bredd (total) | 203 |
| Djup (total) | 90 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 181 |
| Djup (sits) | 52 |
| Vikt (netto) | 40 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |