Din varukorg är tom.
Svart Sammet
Artikelnummer: 1001-15576888-PETRASOFA-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 18,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, koppar |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Koppar |
| Färg, sits | svart |
| Material | Fiber, Skum, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 67 |
| Höjd (sits) | 50 |
| Bredd (sits) | 160 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15576888-PETRASOFA-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 18,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, koppar |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | Koppar |
| Färg, sits | svart |
| Material | Fiber, Skum, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 67 |
| Höjd (sits) | 50 |
| Bredd (sits) | 160 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 19 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |