Din varukorg är tom.
Vit Terrazzo ⌀106 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-18042680-RAZZIA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 76,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Stål, Terrazzo |
| Material (dominerande) | Terrazzo |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Terrazzo |
| Mått | ⌀106 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 106 |
| Vikt (netto) | 76 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18042680-RAZZIA-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 76,30 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | vit |
| Material | Stål, Terrazzo |
| Material (dominerande) | Terrazzo |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Terrazzo |
| Mått | ⌀106 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 106 |
| Vikt (netto) | 76 |
| Viktkapacitet | 70 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |